Mar
11

Komunikat z związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia

Szanowni Państwo, w związku z ogłoszeniem decyzji o zamknięciu szkół od dnia 16 marca 2020 (poniedziałek), uprzejmie informujemy, że zajęcia w naszej szkole odbywać będą się według obowiązującego harmonogramu do końca tygodnia tj. do 14 marca 2020 r. (sobota).

Prosimy jednocześnie o nieprzyprowadzanie na zajęcia chorych dzieci!

Od dnia 16.03.2020 r. (poniedziałek) dla grup od poziomu Leapers, grup młodzieżowych oraz dorosłych rozpoczynamy prowadzenie zajęć online. Terminy i godziny spotkań pozostają bez zmian. Szczegóły udziału w kursach online zostaną przekazane Państwu telefonicznie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Sekretariatem Szkoły.
12 307 09 29, 609 146 594

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH