WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Małgorzata Tabor

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i szczęśliwa posiadaczka certyfikatu IELTS. Swoje doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zdobywała przez ostatnie pięć lat w Wielkiej Brytanii oraz Ugandzie. Wierna metodzie komunikacyjnej oraz rozumienia języka z kontekstu, co najlepiej sprawdza się w za granicą.
Pasjonatka wszelkiego rodzaju podróży – fizycznych i mentalnych, w pionie i w poziomie. Wolne chwile spędza, wspinając się w górach. Zamiast marzeń ma plany, które konsekwentnie realizuje. Jednym z nich jest podróż rowerem dookoła Afryki.

Justyna Żurek

absolwentka polonistyki ze specjalnością nauczycielską oraz rusycystyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, certyfikowany lektor metody Leo English i trener Leo Maniaka. Uważa, że nauka języków obcych to świetny sposób, aby poznawać świat, dlatego wciąż chce poznawać nowe i doskonalić te już znane. Na co dzień pracuje z dziećmi, bo wraz z nimi może odkrywać na nowo niezwykłość zwykłych rzeczy. Interesuje się literaturą współczesną i kinem. Uwielbia piesze górskie wycieczki, długie spacery i aromatyczną herbatę.

Agata Wędzona

jest certyfikowanym lektorem metody LeoEnglish oraz studentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Praca z dziećmi to jej powołanie, które wiąże się z nabywaniem kolejnych doświadczeń, które w pracy nauczyciela są niezmiernie ważne. Podchodzi do przygotowania zajęć z ogromnym zaangażowaniem chcąc sprawić, by poprzez zabawę dzieci pokochały naukę, a w tym również naukę języka angielskiego bez, którego znajomości w dzisiejszych czasach niezmiernie ciężko się obejść. Współpraca z dziećmi to dla niej niekończące się źródło pozytywnej energii oraz radości. W wolnych chwilach szuka inspiracji do tworzenia kolejnych pomocy dydaktycznych oraz pomysłów zabaw za pomocą, których zaciekawi dzieci nauką języka, a zajęcia dla nich staną się wówczas czystą przyjemnością.

Daria Hajduk

jest studentką filologii angielskiej oraz lingwistyki stosowanej o profilu tłumaczeniowym. Jest także certyfikowanym lektorem metody BLS Communication oraz metody Leo English. Uwielbia pracę z dziećmi oraz nauczanie. Na każde zajęcia przygotowuje się z pełnym zaangażowaniem oraz pasją. Przekazywanie innym wiedzy sprawia jej wielką radość. Swoją przyszłość wiąże z nauczaniem oraz przekładem pisemnym oraz ustnym. Jedną z jej największych pasji jest muzyka. Jest niepoprawną optymistką, a w życiu kieruje się mottem ‘Follow Your Dreams’.

Justyna Gola

Jest filologiem angielskim, ukończyła filologie angielską w specjalności nauczycielskiej. Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English oraz metody BLS Communication. Doświadczenie zawodowe zdobyła na praktykach w krakowskiej szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Posiada kilkuletni staż pracy z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi. Interesuje się psychologią, lubi dalekie podróże.

Katarzyna Gadzała

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym ukończyła psychologię stosowaną oraz filologię polską. Na co dzień pracuje w przedszkolu, gdzie, jako psycholog, zajmuje się wspomaganiem rozwoju dzieci z całościowym zaburzeniem rozwoju.
Zwolenniczka nauki poprzez zabawę, wie, że w pracy z dziećmi nie ma miejsca na nudę i sztywność. Praca z dziećmi, zarówno zdrowymi, jak i tymi z deficytami rozwojowymi to nie lada wyzwanie, ale jest przekonana, że żadna inna praca nie daje takiej satysfakcji. Interesuje się nowoczesnymi metodami nauczania oraz wspieraniem rozwoju poznawczego dzieci.
Swoją przygodę z Leo Maniakiem rozpoczęła się w 2015 roku – właśnie wtedy po intensywnym szkoleniu została trenerem metody Leo Maniak. Od tej pory stara się przekazywać wiedzę w sposób, który ma więcej wspólnego z dobrą zabawą niż ze szkolnym siedzeniem w ławkach.

Anetta Ząbek

Jest absolwentką Filologii Germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalność językoznawcza i nauczycielska. Ponadto ukończyła studia podyplomowe Rachunkowość i Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest certyfikowanym lektorem metody BLS Kommunikation, egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie dla egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z języka niemieckiego oraz tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Jest nauczycielem z wieloletnim stażem w zawodzie oraz doświadczonym wychowawcą i kierownikiem wycieczek szkolnych. Jako lektor i nauczyciel bardzo lubi pracę z dziećmi oraz z dorosłymi.  Aktualnie prowadzi zajęcia w Leader School w Słomnikach. W wolnym czasie lubi czytać. Uwielbia podróże i jazdę na nartach. 

Katarzyna Szumińska

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim (specjalność nauczycielska) oraz studiów podyplomowych przygotowujących do nauczania języka polskiego dla obcokrajowców. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując na krakowskich uczelniach wyższych oraz wykonując tłumaczenia tekstów specjalistycznych (dziedziny ścisłe i medycyna). Aktualnie współpracuje ze szkołą Leader School w Słomnikach. Interesuje się muzyką, teatrem, architekturą i historią Krakowa.

Maciej Kwieciński

Jest pisarzem, filmowcem i nauczycielem EFL. Od 2012 roku specjalizuje się w nauce angielskiego poprzez warsztaty filmowe. Jego zainteresowania to edukacja medialna, literatura, historia i dramatyka. Interesuje się również̇ edukacją za pomocą gier. Edukował się na Cyprze, w RPA oraz w USA. Angielski jest jego podstawowym językiem. Pasjonuje się produkcjami telewizyjnymi i filmowymi, dziennikarstwem oraz edukacją medialną.

Jorge Rafael Areco Delgado

Urodzony sie w Asuncion w Paragwaju (Ameryka Południowa). :) Lektor- Native języka hiszpańskiego. Zna języka angielski, uczy się polskiego z bardzo dobrym skutkiem.
Interesuję się rock'iem a w wolnych chwilach gra na gitarze. Jeśli chodzi o gusta kulinarne najbardziej smakuje mu pizza i polski gulasz. Dodatkowo, jest pasjonatem futbolu i wioślarstwa olimpijskiego, a kiedy ma dużo wolnego czasu spaceruje z psem, który wabi się "Paco". Obecnie mieszkam w Krakowie.

Michał Ziemowit Buśko

Jest politologiem i kulturoznawcą, dziennikarzem, autorem i wykonawcą naukowych projektów
badawczych realizowanych na Bliskim Wschodzie, absolwentem University of East London,
posiadaczem Certificate of Proficiency in English, a także muzykiem – saksofonistą. Aktualnie
współpracuje z Instytutem Bliskiego i Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz szkołą
Leader School w Słomnikach, gdzie pracuje jako lektor języka angielskiego. W wolnych chwilach lubi
muzykować z przyjaciółmi, słuchać muzyki oraz czytać.

Dariusz Bański

Magister germanistyki, absolwent Uniwersytetu Opolskiego i Nauczycielskiego Kolegium Języka Niemieckiego. Swoją przygodę z językiem niemieckim zaczynał w Niemczech, gdzie mieszkał i uczęszczał na kursy językowe organizowane przez Uniwersytet w Monachium. Jest egzaminatorem maturalnym oraz specjalizuje się w biznesowych tłumaczeniach konsekutywnych. Dzięki wielu podróżom po krajach niemieckojęzycznych wzbogaca swoje zajęcia o wiedzę praktyczną i ciekawostki związane z realioznawstwem tych krajów. Jego pasją są podróże: te małe i te duże.

Joanna Pomianowska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studentka studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Na studiach pracowała z dziećmi i młodzieżą pomagając im w nauce jako wolontariuszka- tutorka Akademii Przyszłości. Obecnie pracuje jako nauczycielka języka angielskiego w szkole podstawowej oraz liceum. Sama jest mamą, dlatego wiele nowych pomysłów i metod nauki języka skutecznie testuje na swojej córeczce. Zwolenniczka nauki przez zabawę, uwielbia pracę z najmłodszymi, a jej największą satysfakcją są postępy podopiecznych. W wolnych chwilach prowadzi bloga i fotografuje. Interesuje się literaturą, kinem i zdrowym stylem życia.