Tylko w Leader School!

Robot EMYS uczy
metodą Leo English


Metoda Leo English, Metoda Leo Maniak, Metoda BLS


Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Metoda BLS - uczy mówić!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Justyna Żurek

absolwentka polonistyki ze specjalnością nauczycielską oraz rusycystyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, certyfikowany lektor metody Leo English i trener Leo Maniaka. Uważa, że nauka języków obcych to świetny sposób, aby poznawać świat, dlatego wciąż chce poznawać nowe i doskonalić te już znane. Na co dzień pracuje z dziećmi, bo wraz z nimi może odkrywać na nowo niezwykłość zwykłych rzeczy. Interesuje się literaturą współczesną i kinem. Uwielbia piesze górskie wycieczki, długie spacery i aromatyczną herbatę.

Agata Wędzona

jest certyfikowanym lektorem metody LeoEnglish oraz studentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Praca z dziećmi to jej powołanie, które wiąże się z nabywaniem kolejnych doświadczeń, które w pracy nauczyciela są niezmiernie ważne. Podchodzi do przygotowania zajęć z ogromnym zaangażowaniem chcąc sprawić, by poprzez zabawę dzieci pokochały naukę, a w tym również naukę języka angielskiego bez, którego znajomości w dzisiejszych czasach niezmiernie ciężko się obejść. Współpraca z dziećmi to dla niej niekończące się źródło pozytywnej energii oraz radości. W wolnych chwilach szuka inspiracji do tworzenia kolejnych pomocy dydaktycznych oraz pomysłów zabaw za pomocą, których zaciekawi dzieci nauką języka, a zajęcia dla nich staną się wówczas czystą przyjemnością.

Daria Hajduk

jest studentką filologii angielskiej oraz lingwistyki stosowanej o profilu tłumaczeniowym. Jest także certyfikowanym lektorem metody BLS Communication oraz metody Leo English. Uwielbia pracę z dziećmi oraz nauczanie. Na każde zajęcia przygotowuje się z pełnym zaangażowaniem oraz pasją. Przekazywanie innym wiedzy sprawia jej wielką radość. Swoją przyszłość wiąże z nauczaniem oraz przekładem pisemnym oraz ustnym. Jedną z jej największych pasji jest muzyka. Jest niepoprawną optymistką, a w życiu kieruje się mottem ‘Follow Your Dreams’.

Justyna Gola

Jest filologiem angielskim, ukończyła filologie angielską w specjalności nauczycielskiej. Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English oraz metody BLS Communication. Doświadczenie zawodowe zdobyła na praktykach w krakowskiej szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Posiada kilkuletni staż pracy z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi. Interesuje się psychologią, lubi dalekie podróże.

Katarzyna Gadzała

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym ukończyła psychologię stosowaną oraz filologię polską. Na co dzień pracuje w przedszkolu, gdzie, jako psycholog, zajmuje się wspomaganiem rozwoju dzieci z całościowym zaburzeniem rozwoju.
Zwolenniczka nauki poprzez zabawę, wie, że w pracy z dziećmi nie ma miejsca na nudę i sztywność. Praca z dziećmi, zarówno zdrowymi, jak i tymi z deficytami rozwojowymi to nie lada wyzwanie, ale jest przekonana, że żadna inna praca nie daje takiej satysfakcji. Interesuje się nowoczesnymi metodami nauczania oraz wspieraniem rozwoju poznawczego dzieci.
Swoją przygodę z Leo Maniakiem rozpoczęła się w 2015 roku – właśnie wtedy po intensywnym szkoleniu została trenerem metody Leo Maniak. Od tej pory stara się przekazywać wiedzę w sposób, który ma więcej wspólnego z dobrą zabawą niż ze szkolnym siedzeniem w ławkach.

Anetta Ząbek

Jest absolwentką Filologii Germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalność językoznawcza i nauczycielska. Ponadto ukończyła studia podyplomowe Rachunkowość i Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest certyfikowanym lektorem metody BLS Kommunikation, egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie dla egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z języka niemieckiego oraz tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Jest nauczycielem z wieloletnim stażem w zawodzie oraz doświadczonym wychowawcą i kierownikiem wycieczek szkolnych. Jako lektor i nauczyciel bardzo lubi pracę z dziećmi oraz z dorosłymi.  Aktualnie prowadzi zajęcia w Leader School w Słomnikach. W wolnym czasie lubi czytać. Uwielbia podróże i jazdę na nartach. 

Maciej Kwieciński

Jest pisarzem, filmowcem i nauczycielem EFL. Od 2012 roku specjalizuje się w nauce angielskiego poprzez warsztaty filmowe. Jego zainteresowania to edukacja medialna, literatura, historia i dramatyka. Interesuje się również̇ edukacją za pomocą gier. Edukował się na Cyprze, w RPA oraz w USA. Angielski jest jego podstawowym językiem. Pasjonuje się produkcjami telewizyjnymi i filmowymi, dziennikarstwem oraz edukacją medialną.

Jorge Rafael Areco Delgado

Urodzony sie w Asuncion w Paragwaju (Ameryka Południowa). :) Lektor- Native języka hiszpańskiego. Zna języka angielski, uczy się polskiego z bardzo dobrym skutkiem.
Interesuję się rock'iem a w wolnych chwilach gra na gitarze. Jeśli chodzi o gusta kulinarne najbardziej smakuje mu pizza i polski gulasz. Dodatkowo, jest pasjonatem futbolu i wioślarstwa olimpijskiego, a kiedy ma dużo wolnego czasu spaceruje z psem, który wabi się "Paco". Obecnie mieszkam w Krakowie.

Michał Ziemowit Buśko

Jest politologiem i kulturoznawcą, dziennikarzem, autorem i wykonawcą naukowych projektów
badawczych realizowanych na Bliskim Wschodzie, absolwentem University of East London,
posiadaczem Certificate of Proficiency in English, a także muzykiem – saksofonistą. Aktualnie
współpracuje z Instytutem Bliskiego i Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz szkołą
Leader School w Słomnikach, gdzie pracuje jako lektor języka angielskiego. W wolnych chwilach lubi
muzykować z przyjaciółmi, słuchać muzyki oraz czytać.

Dariusz Bański

Magister germanistyki, absolwent Uniwersytetu Opolskiego i Nauczycielskiego Kolegium Języka Niemieckiego. Swoją przygodę z językiem niemieckim zaczynał w Niemczech, gdzie mieszkał i uczęszczał na kursy językowe organizowane przez Uniwersytet w Monachium. Jest egzaminatorem maturalnym oraz specjalizuje się w biznesowych tłumaczeniach konsekutywnych. Dzięki wielu podróżom po krajach niemieckojęzycznych wzbogaca swoje zajęcia o wiedzę praktyczną i ciekawostki związane z realioznawstwem tych krajów. Jego pasją są podróże: te małe i te duże.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH